Düşeyara, Excel tablodan veri alma, düşeyara komutu

by admin on 07 Haziran 2013

in Excel,Program Eğitim,Video Eğitim

Excel’de açılır kutu yardımıyla seçtiğimiz bir veriye ait tablo bilgilerini istediğimiz hücrelere çekme ve düşeyara komutu ile o verileri kullanarak istediğimiz formülü uygulamayı gösteren eğitim videosu.

YouTube Preview Image

Excel’de açılır kutu yardımıyla seçtiğimiz bir veriye ait tablo bilgilerini istediğimiz hücrelere çekme ve o verileri kullanarak istediğimiz formülü uygulamayı gösteren eğitim videosu. Videolarımızda çıkan öneri videolarını da izlemeden geçmeyin. Hayatınızı kolaylaştırın.

Düşeyara komutu kullanımı ve uygulaması. İnşaat Mühendisliği problemlerinin çözümünde düşeyara komutu Excel üzerinde nasıl çalıştırılır?

excel düşeyara

Excel’de düşeyara komutu ile tablodan nasıl veri alınır? Düşeyara komutu kullanımı.

Excel’de bu komutu ile bir çok tablonuzu son derece efektif hale getirebilir ve dökümanlarınızı çok daha etkili alanlarda kullanabilirsiniz. Excel dosyalarınıza bu komutun yanı sıra sitemizde bulabileceğimiz diğer komut eğitim videolarından aldığınız bilgilerden aldığınız verileri de katarsanız iş hayatınızda veya eğitim hayatınızda çok daha rahat bir veri kullanımına sahip olursunuz. Ayrıca, saatlere varan zaman kaybını da minimuma indirmiş olursunuz. Hayatınızı excel ile kolaylaştırın. Ekonomik gelir-gider takiplerinizden tutun, ders ödevlerinize kadar hayatınızın her alanında size yardımı dokunacaktır.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on TumblrBilgi paylaştıkça çoğalır

Previous post:

Next post: