İnşaat Ofis İletişim Hattı

inşaat ofis iletişim

Sitemizde bulamadığınız, merak ettiğiniz veya hakkında yayın yapmamızı istediğiniz her hangi bir konu varsa bizimle iletişim kurabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz. En geç 24 saat içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

Size geri dönüş yapabilmemiz için mail adresinizi doğru yazmanız gerekmektedir.

  Adınız (gerekli)

  E-postanız (Size bu adresten ulaşacağız.)

  Konu

  İletiniz

   

  • Sitemizde sizi rahatsız eden bir içeriğe rastladığınızda,
  • Telif hakkının sizde olduğunu düşündüğünüz bir içerik olduğunu düşünüyorsanız,
  • Eksik, yanlış, hatalı, merakınızı uyandıran hususları bize iletmek istiyorsanız,
  • Eleştirmek istediğiniz genel bir konu varsa,
  • Şikayet veya öneriniz varsa,
  • Sitemizde hatalı bir fonksiyona, çalışmayan bir özelliğe rastladıysanız,

  Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacak ve hiçbir sorunuz yanıtsız kalmayacaktır. Memnuniyetiniz bizim için değerli ve biz de sizi dinliyoruz. Daha iyi hizmetler ve paylaşımlar sunabilmek için bize yardımcı olmanızı rica ediyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz haline 24 saat içerisinde iletişim çağrınıza karşılık verilecektir.

  Eğer sitemizde bulunan yayınlar hakkında merak ettiğiniz, eklemek istediğiniz veya düzeltmek istediğiniz konular varsa her yazı sayfamızın aşağısında bulunan “Yazacaklarım Var” kısmına o konuya ait düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Özel bir yazıya ait düşüncelerinizi lütfen o yazıya ait sayfa altında bildiriniz. Buradaki iletişim formu yukarıda bahsi geçen konularla ilgilidir ve özel yazılara ait yorumlar buradan yanıtlanmaz. Özel bir yazıya ait yazdığınız yazılar sizin adınıza o konu altındaki yorumlar kısmına taşınacaktır.

  İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

  Başarılı bir iş veya öğrenci hayatı geçirmeniz dileğiyle.