“Bir Silgi Bir Kalem” de Siz Gönderin

Türkiye’nin her bir köşesindeki okullardaki öğrencilerin eğitimlerine destek olmak amacıyla bağış yapabilmenizi sağlayan Bir Silgi Bir Kalem bağış platformu yaptığınız yardımların yerine ulaştığından emin oluyor. Üstelik sizden para değil, yalnızca okulun ihtiyaçlarını talep ediyor.

bir silgi bir kalem yardım ve bağış platformu

Ülkemizde güzel şeyler de oluyor. Biliyoruz ki kültürel olarak yardım etmeyi seven bir toplumuz. Ne zaman ve nerede olduğu fark etmez, bir yerde bir şeye ihtiyacı olan bir insan görsek içimiz acır. Elimizden bir şey gelsin isteriz.

Tabii ki bu durum istismara çok açık bir konu olduğundan bazı fırsatçılar insanımızın bu zaafını kendilerine gelir kapısı olarak görmektedirler. Sokağa her çıktığınızda gerçekten ihtiyacı olana da rastlayabilirsiniz, size enayi gözüyle bakana da.

Televizyonlarda milyoner dilencilere de şahit olunca artık gerçek ihtiyaç sahiplerini tespit etmek de son derece zor.

Şimdi;bir silgi bir kalem org

Bir Silgi Bir Kalem Bağış Platformu Türkiye’nin en güvenilir yardım kampanyasını yürütüyor

Sizlere vicdanınızın çok rahat edeceği ve dönüp de “Acaba gerçekten ihtiyacı var mıydı?” sorusundan sizi kurtaracak, aynı zamanda da ülke eğitimimize katkıda bulunacak bir topluluktan bahsetmek istiyorum.

Nereden mi biliyoruz;

Çünkü yaptığınız yardımlar yerine ulaştığında okuldaki öğrenciler, yetkili öğretmenleri aracılığıyla size mektuplar gönderebiliyor, çekildikleri fotoğrafları gönderebiliyorlar. İnternet sitesinin de aktif kullanımıyla okul sayfası üzerinden yorumlar da yapılabiliyor.

bir silgi bir kalem yardım kuruluşu

Sistem nasıl mı çalışıyor? (Maalesef şuanda aktif değil.)

Öncelikle sisteme kaydınızı yapıyorsunuz. Buraya tıklayarak kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz. Facebook ile kayıt ol seçeneğiyle bu işlem 10 saniyenizi bile almaz. Ancak alternatif olarak kendi bilgilerinizi girerek de kayıt yapabilirsiniz.

Daha sonra sitede bulunan istek bölümüne göz gezdirebilir ve ben bunu karşılayabilirim dediğiniz istekleri bulabilir ve bağış yapabilirsiniz.

Her bütçeye uygun yardım seçenekleri bulunmakta. Yukarıda da gördüğünüz gibi bir adet voleybol topu da bağışlayabilirsiniz, durumunuza göre 1 bilgisayar da. Bu tamamen size kalmış.

Sistem bu kadar basit. Ayrıca bir o kadar da kullanışlı.

Ayrıca bağışlarınızı ister kendiniz, ister internet üzerinden verdiğiniz siparişle de yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo yapılacak olan bu yardımlara %30 indirim uygulamaktadır.

Biz de İnşaat Ofis olarak bu faydalı platformu siz okurlarımıza tanıtarak bir katkıda bulunmak istedik.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. Hatice dedi ki:

    Bu sekikde duyarli faaliyetlere ihtiyacimiz var. Turkiyenin bir cok yerinde okumak isteyen ancsk maddi sikjntilardsn okuyamayan bir cok cocugumuz var malesef.

  2. Mahsun dedi ki:

    Ellerinize sağlık güzel bir kampanya. İnsanın böyle kampanyalara daha fazla katılası geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.