Betonarme Dersi Vize Ara Sınav Soru Cevapları

İnşaat mühendisliğinin belki de en önemli derslerinden biri olan Betonarme dersi birçok öğrenciyi başta korkutabilir. Aslında konuya biraz kendini verdikten sonra korkulacak kadar zor bir ders olmadığını görülecektir. Sitemizden fırsat buldukça soru cevap paylaşımları yapmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere betonarme dersi vize – ara sınav soru ve cevaplarını vereceğiz.

Betonarme dersi vize - ara sınavı soru ve cevapları

Elimize yeni betonarme dersi vize soru ve cevapları geçtikçe bu sayfa altından sizlerle paylaşacağız. Eğer kendi soru cevaplarınızın da bu sayfada görüntülenmesini istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soru-cevaplarınızı paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Betonarme dersi vize – ara sınav soru ve cevapları

SAÜ Mühendislik Fakülesi İnşaat Mühendisliği Bölümü – Betonarme Ara Sınavı – Nisan 2014

Sınav bitiminden sonra buradan sınav tecrübelerinizi, faydalandığınız kaynakları bizimle ve diğer öğrencilerle buradan paylaşabilirsiniz. Ne kadar çok paylaşım yaparsak arkamızdan gelen öğrenci arkadaşlarımız da o kadar bilgi sahibi olacaklardır. Web sitemizin kuruluş amacı da bu şekilde oluşmuş ve gelişmiştir.

Betonarme dersi inşaat mühendisliği mesleği adına en önemli konulara sahip bölüm derslerinden olduğu için mümkün mertebe dersi derste öğrenmeye özen göstermekte fayda var. Daha önce almış olduğunuz Statik, Mukavemet ve Yapı Statiği dersleri ile iç içe bir derstir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.