Merhaba insaatofis.com okuyucuları

Ben Umut. Bu blogda yazmak istememdeki amaç bilgi paylaşımında bulunmak ve yazılan paylaşımlardan da bilgi edinmek. Herkesin herkesten üstün taraflarının olduğunu düşündüğümüzde bunun çok makul bir durum olduğunu görmekteyiz. Ayrıca yazmayı da her zaman sevmişimdir. İş yoğunluğu sonrası stres atmak ve dinlenmek için yaptığım bir uygulamadır yazmak. Bana her zaman iyi gelmiştir. Bunu bir avantaja dönüştürmek için de blog yazarlığına karar verdim.

Kendimden kısaca bahsedecek olursam; İnşaat Mühendisiyim, özellikle çelik yapılar olmak üzere mühendislikle ilgili her şey ilgi alanıma girmektedir. Bu nedenle de araştırma yapmak, yeni şeyler öğrenmek benim için büyük bir hobidir. Sonradan düşündüm de bu bilgileri paylaşmak ben ve siz okuyucular için faydalı olacaktır. Ben de insaatofis.com’da yazmaya karar verdim.
Bu blogda yazmak istememin en büyük nedenlerinden biri de yeni bir blog ve gelişmeye çok açık olması. Bunun yanı sıra teknik bilgilerin oldukça ön planda olması da büyük bir avantaj. Umarım benim bu bloga, blogun da bana katkıları olur. Sıradan mühendislik siteleri genelde klasik ve çoğu kopya içeriklerden oluştuğu için bana her zaman itici gelmiştir. Hem özgün hem de samimi olan insaatofis.com mühendislik blogunda yazmak çok güzel olacaktır.

Amacım; bu blogda araştırmalarım ve deneyimlerim sonucunda öğrendiğim bilgileri paylaşmaktır. Elimden geldiğince sade ve kısa anlatmaya gayret ederim.

Sormak istediğiniz sorular olursa – özellikle öğrenci arkadaşlar- her zaman elimden geldiğince yardım etmeye ve sorularınızı cevaplandırmaya gayret ederim. Proje ve şantiye bazlı olmaları hiç farketmez.
Sizlerin de yorumlarından ve olursa paylaşımlarınızdan çok şey öğreneceğimi de düşünüyorum. Umarım her şey düşündüğüm gibi olur 😉

Teşekkürler
Umut

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.