DWG TrueView 2013 – Ücretsiz dwg görüntüleme dönüştürme

Autodesk firması tarafından ücretsiz olarak sunulan DWG TrueView 2013 yazılımı sizlere her ne şekilde kaydedilmiş olursa olsun bütün dwg dosyalarını açmanıza ve istediğiniz AutoCAD versiyonuna convert (dönüştürme) yapmanıza fayda sağlayacaktır.

Autodesk Deisgn Review ile herhangi bir AutoCAD versiyonuyla kaydedilmiş bütün çizim dosyalarını açabileceğinizi söylemiştik. DWG TrueView ise mimarların ve mühendislerin en çok kullandığı çizim dosyası türü olan dwg dosyalarını kaç yılında üretilmiş versiyon olursa olsun açmanızı sağlayacak ve sorunsuzca versiyonlar arası dönüştürme yapmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca aşağıda resmi indirme linkini de bulabileceğiniz Autodesk Design Review 2013 tanıtım yazımızı da okuyabilirsiniz.

DWG TrueView 2013 ücretsiz Autodesk yazılımı ile dwg dosyalarınızı sorunsuz dönüştürün. Yıl, versiyon sorunu yaşamayın.

Video anlatımımızda DWG TrueView yazılımını nereden indirebileceğinizi ve nasıl convert dönüştürme işlemini yapabileceğinizi anlattık.

Autodesk DWG TrueView 2013 yazılımını ücretsiz indirmek için aşağıdaki linkleri takip ediniz. Her iki yazılımı da Autodesk kullanıcılar için ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu yazılımlar rahatlıkla dwg dosyalarınızı görüntülemeye ve farklı kaydetmeye yarar.

Autodesk Design Review 2013 ve DWG TrueView 2013 için tek indirme linki. Programlar otomatik olarak yükleyici aracılığıyla kurulacaktır.

Autodesk Design Review 2013 ve dwg trueview 2013 ücretsiz indir

Sadece DWG TrueView programını indirmek isteyenler için tek link,

Autodesk DWG TrueView 2013 ücretsiz program indirmek için buraya tıklayın

32-Bit ve 64-Bit seçenekleri mevcuttur. Yüklemeyi başlatmadan önce işletim sisteminizin kaç bit olduğunu bilmiyorsanız eğer masaüstünde Bilgisayarım sembolüne sağ tıklayıp, Özellikler dediğinizde açılan pencereden öğrenebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

 1. demet dedi ki:

  Ücretsiz olması bizler açısından gerçekten çok iyi oldu. Bu sayede daha rahat bir şekilde işlemler gerçekleşecek.

 2. Kerem dedi ki:

  Yıl versiyonu çok dert oluyordu, ücretsiz olarak da sunulması çok iyi 64 bit indiriyorum.

 3. aynur dedi ki:

  Ücretsiz dwg görüntüleme dönüştürme ilgili konunuza çok rahat bir şekilde ulaştım. Bu tür siteler genelde az google da az ve burası benim için en iyisi

 4. şükrü dedi ki:

  Ücretsiz dwg görüntüleme dönüştürme için harika bir program gerçekten çok işime yaradı sağolun teşekkürler

 5. musa dedi ki:

  DWG dönüştürmek için muhteşem bir şey bu sektördeki arkadaşlar olarak size çok teşekkür ederiz işimize yaradı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.