Autodesk Design Review 2013 tanıtım

Ücretsiz olarak edinebileceğiniz Autodesk Design Review 2013 yazılımı sizi hem zaman hem de para açısından tasarruf etmenizi sağlayacak. Çizim dosyaları, dwg, dwf ve 3d uzantılı ve bunun benzeri bütün Autodesk ürünlerine ait dosyaları önizleme ve inceleme yapmanızı sağlayacak. Bu ücretsiz yazılım sizlere şu kolaylıkları sağlamaktadır.

Ölçme, not ekleme ve duyurma araçları.
DWF izleme, çıktı alma ve yayınlama.
Hızlı bir şekilde dizayn verisi ekleme.
Görsel ve farklı projeleri tek bir dosya altında toplama.
Mühendislik alanında güçlü durum takibi ve revizyon bilgisi verme.
Orjinal CAD çizim dosyaları üzerinde yorumları ve değişiklikleri görebilme.
Ayrıca bu Autodesk Design Review dosyasını kullanım koşullarını kabul etmeniz halinde iş veya çalışma grubunuzun bulunduğu ağlarda ücretsiz paylaşabilirsiniz.

Autodesk Design Review 2013 ile bütün çizim dosyalarını kolayca görüntüleyin, program versiyon uyumsuzluklarından kurtulun.

Autodesk Design Review 2013, Autocad yazılımı ile aynı gösterim aracını kullandığından sizi şu gibi problem ve sorunlardan kurtaracağını ümit ediyoruz:

Autocad versiyonum eski veya düşük.
Autocad ile dosya açamıyorum.
Autocad versiyon uyuşmazlığı.
DWG, DWF, DXF gibi uzantılı dosyaları açamıyorum.

Autodesk Design Review 2013 ile dünya üzerinde kaydedilmiş herhangi bir CAD dosyasını hiçbir problem ile karşılaşmadan açabilirsiniz.

Programı Autodesk resmi sitesinden ücretsiz indirmek için:

Autodesk Design Review 2013 ücretsiz indir

Autodesk Design Review 2013 ücretsiz indir

Autodesk Design Review 2013 kaydettiğiniz dwf dosyaları bütün Autocad, Revit, Inventor ve 3D Max yazılımlarında açılabilmektedir. Dosyayı indirirken DWG True View programını da yükleme seçeneğini işaretli bırakabilirsiniz. DWG True View da size dwg dosyalarını açmanızı ve inceleme yapmanızı sağlayacaktır. Browser add-on seçeneği olan ikinci seçeneği kaldırabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Berkay dedi ki:

    Türkiye’de orijinal yazılım kullanma bilinci çok az maalesef. Şirketler bu programı kullanarak para kazanıyorlar ama hayla bir kesim orijinal sürümü kullanmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.