Aynı anda 10 tane iş yapma oyunu

aynı anda 10 tane iş yapma oyunu

Mühendisseniz ve kendi işinizi yapmıyorsanız ve özellikle çalışma hayatınızın ilk yıllarındaysanız muhtemelen işverenleriniz sizden aynı anda 10 tane iş yapmanızı bekleyeceklerdir. Öğretmen arkadaşlar akşam saat 5’te işten çıktıklarına şikayet ederken sizin için 5’te işten çıkmak bir lütuf olacaktır. Zaman zaman gece geç vakitlere kadar çalışmanız ve işleri yetiştirmeniz beklenmektedir. Biz de düşündük ki bu kadar işin arasında zaman zaman işten uzaklaşmak, birazcık da olsa kafanızı dağıtmak sizlere iyi gelecektir. Aynı anda 10 tane iş yapma oyunu da sizi hem eğlendirirken hem de beyninizin farklı bölümlerini farklı işlerde kullanabilme yetinizi geliştirmede sizlere yardımcı olacaktır. Bateri çalarken bir baterist bunu nasıl başarabiliyorsa siz de bunu önünüzdeki klavyenizle rahatlıkla başarabilirsiniz. Sonuçta bu önünüzdeki klavyeden tonlarca ağırlıkta ve sınırsız büyüklüklerde yapılar ortaya çıkmakta. Ayrıca hak ediş yaparken projeleri takip etmek, bir yandan metraj çıkarmak ve aynı zamanda röleve alma yeteneklerinize de katkıda bulunursa ne mutlu bize.

Aynı anda 10 tane iş yapma oyununda ilk işinize öncelikle SAĞ ve SOL tuşları ile başlayacaksınız, daha sonra YUKARI ve AŞAĞI tuşları kullanacağınız ikinci işe başlayacaksınız ve WASD tuşlarını kullanarak üçüncü işiniz kendini gösterecek. Sonrasında ise işleriniz başınızdan aşacak gibi duruyor ama bakalım siz üstesinden gelebilecek misiniz? Bizim rekorumuz şuan için 85, bakalım siz neler yapacaksınız.

Aynı anda 10 tane iş yapma oyunu oyna ve rekorunu bizimle aşağıdaki yorum bölümünde paylaş. Bakalım aynı anda en çok işi kim yapabiliyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

7 Cevaplar

 1. neşe dedi ki:

  Bu tür oyunlar bence çoğalmalı ve insanlar illa oyun oynayacaksa bunları oynamalı bence.

 2. Nuran dedi ki:

  Ne kadar güzel bir oyun ya bayıldım. Aynı anda çok işi yapmak denildiği zaman bizim minibüscüler aklıma geliyor aynı onlar gibi 😀

 3. nimet dedi ki:

  Aynı anda birçok işi yapmak çok eğlenceli olsa gerek. Daha oynamadım en kısa zamanda denerim.

 4. cem dedi ki:

  Bu oyun için hem beceri hem yetenek hemde dikkat gerekli ama görüldüğü kadar da zor değil sanırım ve bu sayede beynimizi daha iyi çalıştırırız.

 5. betül dedi ki:

  Bu işleri yapmak gerçekten beceri ister. Ama konunuz da çok güzel şekilde anlatım yapmışsınız biraz da dikkat gerekli tabi.

 6. Eda dedi ki:

  oyunu aradım ama bulamadım ismi tam olarak ne ?

  • admin dedi ki:

   Multitask game diye aratırsanız oyunu bulabilirsiniz. Sayfamız ile uyumlu olmadığı için oyunu kaldırdık ancak kısa zamanda bi link ekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.