Bosch Professional GLM 30 Lazer Metre Özellikleri

Bosch markasının kalitesini sanırım konuşmaya gerek bile yoktur. Lazer metre kullanımı ise hem hata payını en aza indirmesi, hem de sağladığı büyük kolaylıklarla birlikte son yıllarda oldukça artmıştır. Bu yazımızda okuyucularımız için özel olarak temin ettiğimiz Bosch Professional GLM 30 model lazer metreyi hem tanıtacak, hem de İnşaat Ofis’e özel olarak en kaliteli ve en ucuz lazer metre ürününü indirimli temin etmenize olanak sağlayacağız.

en uygun bosch marka lazer metre

Bosch Professional GLM 30 lazer metre nedir? Nasıl kullanılır?

Lazer metreler evinizde olsun, şantiyede olsun hatta nerede olursanız olun düz olarak mesafe ölçmenizi sağlarlar. Bosch Professional GLM 30 lazer metre yardımıyla 30 metreye kadar olan mesafeleri rahatlıkla hatasız olarak ölçebilir, hatta ekstra bir cihaza gerek kalmadan toplama yaparak ölçümlerinizi yapabilirsiniz. Bütün bu işlemleri sadece tek bir tuş yardımıyla yapabilirsiniz.

GLM 30 model lazer metre yalnızca 2 adet AAA pil yani halk arasında kumanda pili diye tabir ettiğimiz ince pil ile çalışır. 10cm’e 4cm ebatları ile de işlevselliğinin yanı sıra son derece küçük ve hemen her cebe kolaylıkla sığabilir

Bosch Professional GLM 30 lazer metre teknik özellikleri

Bosch Professional GLM 30 lazer metre kutu içeriği nedir?

Ürün ile beraber tam dolu olacak şekilde 2 adet AAA pil ve ek olarak koruma çantası ürünün hediyesi kutu içerisinde sizlere gönderilecektir. Bunların yanında Bosch üretici sertifikası ve kullamın kılavuzu da kutuda bulunmaktadır.

Bu ürüne internet ve mağazalar da dahil olmak üzere en uygun fiyata İnşaat Ofis okuyucusu olma ayrıcalığıyla indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

bosch profesyonel glm 30 mesafe ölçer kutu içeriği

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için resmi Bosch ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

Alman markası olan Bosch artık kendini kanıtlamış bir marka olduğu için kalite olarak çok fazla sorgulanmasına gerek duymuyoruz. Temin etmiş olduğumuz ürünlerin satışı gerçekleştiği için yeni indirimler ile alakalı web sitemizi takip etmeyi unutmayın. Lazer metreler inşaat mühendisleri de dahil olmak üzere birçok sektörde olmazsa olmaz araçlardan biridir. Siz de lazer metrelerle alakalı kendi deneyimlerinizi aşağıdaki yorum yazma kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.